Italská zrnková káva BIO – 250g (100% arabica)

Exkluzivní káva z jihoitalského regionu Apulie. Jedná se o jednu z nejlepších italských káv na trhu, kterou můžete v ČR zakoupit pouze na našem e-shopu. Značka Michele Battista je velmi těžko k dostání i v ostatních italských regionech. Je to apulijská regionální specialita a jednička na trhu v jižní Itálii. 

Balení obsahuje: 100% bio zrnkové kávy Arabica.

Zrnková káva Vida je v harmonii s přírodou a životním prostředím. Tato káva pochází z kolekce Fair Trade s respektem k tradicím a pracovní síle, z biologického farmářství. Pražení kávy probíhá ručně v malém množství zrn. Káva se pyšní mezinárodním certifikátem UTZ.

Káva je prodávána v kovové pixle s uzávěrem, který dokonale chrání zrna, aroma i vůni.

459 Kč
Skladem

Torrefazione Michele Battista je rodinná firma se sídlem ve městě Triggiano (provincie Bari), zabývající se pražením kávy již od roku 1940. Firma patří dnes mezi nejvýznamnější na jihu Itálie. Založil ji Giuseppe Battista, který společně se svou manželkou nejdříve prodával pouze syrová zrna a koncem druhé světové války začali společně kávu i pražit. Umění tradičního pražení předal Giuseppe na svého syna Michele. Rodinné tradice předal následovně Michele svým synům Mirko a Giuseppe, kteří dodnes dodržují postup pražení a výběru kávy tak, aby se zachovala řemeslná výroba a staré tradice, kterým se naučili od svého dědy.

Firma se také zabývá etikou a společenskou odpovědností. Jejich výrobky respektují životní prostředí, místní pracovní sílu a jejich výroba je transparentní. Mezi dalšími jejich produkty najdeme také kávu v BIO kvalitě.

Firma se pyšní mezinárodní certifikací výroby ISO 9001:2015, BRC, IFS, ICEA a UTZ.

Kategorie: Italská káva
Hmotnost: 0.25 kg
Složení: 100% Arabica
Váha: 250g
Specifika: BIO
Zpět do obchodu