Kávové kapsle Battista - Espresso

Kávové kapsle Battista - Espresso
190 Kč –16 %

Exkluzivní italská káva Battista pro kávovary Nespresso®. Kávové kapsle Espresso největší milovníky kvalitní italské kávy.

Kávu pro vás dovážíme z jihoitalského regionu Apulie. Jedná se o jednu z nejlepších italských káv na trhu, kterou můžete v ČR zakoupit pouze na našem e-shopu. 

Značka Michele Battista je velmi těžko k dostání i v ostatních italských regionech. Je to apulijská regionální specialita a jednička na trhu v jižní Itálii.

190 Kč –16 % 159 Kč
Skladem

Kvalitní káva pro pravé a jedinečné espresso, které si můžete vychutnat doma i v kanceláři. Kapsle Battista jsou vhodné také na přípravu italských dezertů.
Balení obsahuje 10 kapslí s čerstvě upraženou a namletou kávou. Každá z nich obsahuje 5g caffé espresso. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso®.

Nespresso® je registrovanou značkou společnosti Societè des Produits Nestlè S.A.

Káva Battista

Značka Battista vznikla po dlouholetých zkušenostech rodiny Battista s cílem pražit čerstvá kávová zrna také pro kávovary na espresso. Kapsle mají pevný uzávěr se zajištěním proti poničení obalu. Battistino se pyšní 14 exkluzivními druhy příchutí, které mají výjimečné aroma a intenzivní chuť kávy. Pražení zrn probíhá tradičním procesem, který je velmi pečlivě kontrolován a trvá téměř 20 minut v závislosti na ročním období a zralosti zrn. Tímto způsobem je dosaženo dokonalé barvy všech jednotlivých zrn.

Battistia je specialitou pro všechny, kteří chtějí excelentní kvalitu italského espressa s typickou krémovou pěnou.

Společnost Michele Battista

Torrefazione Michele Battista je rodinná firma se sídlem ve městě Triggiano (provincie Bari), zabývající se pražením kávy již od roku 1940. Firma patří dnes mezi nejvýznamnější na jihu Itálie. Založil ji Giuseppe Battista, který společně se svou manželkou nejdříve prodával pouze syrová zrna a koncem druhé světové války začali společně kávu i pražit. Umění tradičního pražení předal Giuseppe na svého syna Michele. Rodinné tradice předal následovně Michele svým synům Mirko a Giuseppe, kteří dodnes dodržují postup pražení a výběru kávy tak, aby se zachovala řemeslná výroba a staré tradice, kterým se naučili od svého dědy.

Firma se také zabývá etikou a společenskou odpovědností. Jejich výrobky respektují životní prostředí, místní pracovní sílu a jejich výroba je transparentní. Mezi dalšími jejich produkty najdeme také kávu v BIO kvalitě.

Firma se pyšní mezinárodní certifikací výroby ISO 9001:2015, BRC, IFS, ICEA a UTZ.

Kategorie: Italská káva
Zpět do obchodu