Zrnková káva Michele Battista – 500g

Tip
Fascia Rossa 1000
299 Kč –16 %

Exkluzivní káva z jihoitalského regionu Apulie. Jedná se o jednu z nejlepších italských káv na trhu, kterou můžete v ČR zakoupit pouze na našem e-shopu. Značka Michele Battista je velmi těžko k dostání i v ostatních italských regionech. Je to apulijská regionální specialita a jednička na trhu v jižní Itálii. 

Balení obsahuje: 500 g zrnkové kávy. Mix arabica a robusta.

299 Kč –16 % 249 Kč
Skladem

Torrefazione Michele Battista je rodinná firma se sídlem ve městě Triggiano (provincie Bari), zabývající se pražením kávy již od roku 1940. Firma patří dnes mezi nejvýznamnější na jihu Itálie. Založil ji Giuseppe Battista, který společně se svou manželkou nejdříve prodával pouze syrová zrna a koncem druhé světové války začali společně kávu i pražit. Umění tradičního pražení předal Giuseppe na svého syna Michele. Rodinné tradice předal následovně Michele svým synům Mirko a Giuseppe, kteří dodnes dodržují postup pražení a výběru kávy tak, aby se zachovala řemeslná výroba a staré tradice, kterým se naučili od svého dědy.

Firma se také zabývá etikou a společenskou odpovědností. Jejich výrobky respektují životní prostředí, místní pracovní sílu a jejich výroba je transparentní. Mezi dalšími jejich produkty najdeme také kávu v BIO kvalitě.

Firma se pyšní mezinárodní certifikací výroby ISO 9001:2015, BRC, IFS, ICEA a UTZ.

Jméno značky: Battista
Kategorie: Italská káva
Hmotnost: 0.5 kg
Váha: 500g
Složení: Mix arabica a robusta
Zpět do obchodu