Mletá káva Michele Battista – Moka 250g

Exkluzivní káva z jihoitalského regionu Apulie. Jedná se o jednu z nejlepších italských káv na trhu, kterou můžete v ČR zakoupit pouze na našem e-shopu. Značka Michele Battista je velmi těžko k dostání i v ostatních italských regionech. Je to apulijská regionální specialita a jedničku na trhu v jižní Itálii. 

Balení obsahuje: 250 g mleté kávy. Ideální do kávovarů Moka, skvělá je i pro běžné kávovary. Mix arabica 50% a robusta 50%.

199 Kč
Skladem

Torrefazione Michele Battista je rodinná firma se sídlem ve městě Triggiano (provincie Bari), zabývající se pražením kávy již od roku 1940. Firma patří dnes mezi nejvýznamnější na jihu Itálie. Založil ji Giuseppe Battista, který společně se svou manželkou nejdříve prodával pouze syrová zrna a koncem druhé světové války začali společně kávu i pražit. Umění tradičního pražení předal Giuseppe na svého syna Michele. Rodinné tradice předal následovně Michele svým synům Mirko a Giuseppe, kteří dodnes dodržují postup pražení a výběru kávy tak, aby se zachovala řemeslná výroba a staré tradice, kterým se naučili od svého dědy.

Firma se také zabývá etikou a společenskou odpovědností. Jejich výrobky respektují životní prostředí, místní pracovní sílu a jejich výroba je transparentní. Mezi dalšími jejich produkty najdeme také kávu v BIO kvalitě.

Firma se pyšní mezinárodní certifikací výroby ISO 9001:2015, BRC, IFS, ICEA a UTZ.

 

Kategorie: Italská káva
Hmotnost: 0.25 kg
Váha: 250g
Složení: Mix arabica 50% a robusta 50%.
Zpět do obchodu