Vida Battistino kávové kapsle BIO

Akce Výprodej
vida battistino bio italska kava kapsle scaled
249 Kč –32 %

Výprodej posledních 2ks. Vystavený kus má lehce poškrábaný obal. 

Exkluzivní italská káva Battista pro kávovary Nespresso®.

Kávové kapsle Vida Battistina jsou v harmonii s přírodou a životním prostředím. Tato káva pochází z kolekce Fair Trade s respektem k tradicím a pracovní síle, z biologického farmářství. Pražení kávy probíhá ručně v malém množství zrn. Kapsle jsou 100% rozložitelného materiálu s mezinárodním certifikátem UTZ.

Složení: 100% Arabica.

Exkluzivní káva z jihoitalského regionu Apulie. Jedná se o jednu z nejlepších italských káv na trhu, kterou můžete v ČR zakoupit pouze na našem e-shopu. 

Značka Michele Battista je velmi těžko k dostání i v ostatních italských regionech. Je to apulijská regionální specialita a jednička na trhu v jižní Itálii.

249 Kč –32 % 169 Kč
Skladem

Kávové kapsle Vida Battistina jsou v harmonii s přírodou a životním prostředím. Tato káva pochází z kolekce Fair Trade s respektem k tradicím a pracovní síle, z biologického farmářství. Pražení kávy probíhá ručně v malém množství zrn. Kapsle jsou 100% rozložitelného materiálu s mezinárodním certifikátem UTZ.

Kvalitní káva pro pravé a jedinečné espresso, které si můžete vychutnat doma i v kanceláři. Kapsle Battistino jsou vhodné také na přípravu italských dezertů.
Balení obsahuje 10 kapslí s čerstvě upraženou a namletou kávou. Každá z nich obsahuje 5g caffé espresso. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso® jako ESSENZA, U, PIXIE, CITIZ, LATISSIMA a další.

Složení: 100% arabica.

Nespresso® je registrovanou značkou společnosti Societè des Produits Nestlè S.A.

Káva Battistino

Značka Battistino vznikla po dlouholetých zkušenostech rodiny Battista s cílem pražit čerstvá kávová zrna také pro kávovary na espresso. Kapsle mají pevný uzávěr se zajištěním proti poničení obalu. Battistino se pyšní 14 exkluzivními druhy příchutí, které mají výjimečné aroma a intenzivní chuť kávy. Pražení zrn probíhá tradičním procesem, který je velmi pečlivě kontrolován a trvá téměř 20 minut v závislosti na ročním období a zralosti zrn. Tímto způsobem je dosaženo dokonalé barvy všech jednotlivých zrn.

Battistino je specialitou pro všechny, kteří chtějí excelentní kvalitu italského espressa s typickou krémovou pěnou.

Společnost Michele Battista

Torrefazione Michele Battista je rodinná firma se sídlem ve městě Triggiano (provincie Bari), zabývající se pražením kávy již od roku 1940. Firma patří dnes mezi nejvýznamnější na jihu Itálie. Založil ji Giuseppe Battista, který společně se svou manželkou nejdříve prodával pouze syrová zrna a koncem druhé světové války začali společně kávu i pražit. Umění tradičního pražení předal Giuseppe na svého syna Michele. Rodinné tradice předal následovně Michele svým synům Mirko a Giuseppe, kteří dodnes dodržují postup pražení a výběru kávy tak, aby se zachovala řemeslná výroba a staré tradice, kterým se naučili od svého dědy.

Firma se také zabývá etikou a společenskou odpovědností. Jejich výrobky respektují životní prostředí, místní pracovní sílu a jejich výroba je transparentní. Mezi dalšími jejich produkty najdeme také kávu v BIO kvalitě.

Firma se pyšní mezinárodní certifikací výroby ISO 9001:2015, BRC, IFS, ICEA a UTZ.

Kategorie: Italská káva
Hmotnost: 0.25 kg
Počet kapslí v balení: 10 ks
Zpět do obchodu